מארז שוקולד ממותג + פינוקי שוקולד

קטגוריה

מכיל לוחית שוקולד לוגו + פינוקי שוקולד (דרז'ה)

מכסה (שרוול) ממותג בהדפסת צבע מלא.

מארז פנימי בצבעי זהב / כסף.

מידע נוסף

מידת המארז

7x13x3

שוקולד

חלב, מריר, פרווה

מיתוג

,

מוצרים נוספים

שוקולד ממותג הנושא את הלוגו שלך ואת שם החברה הנו מתנה יפה, מרשימה ומקורית הן ללקוחותיך, לעובדים או ללקוחות פוטנציאליים.
חברת LOGOCHOCO מתמחה בייצור שוקולדים ממותגים.
השוקולד הגולמי הוא שוקולד בלגי מובחר ( BARRY CALLEBAUT ) ותהליך הייצור של השוקולד הממותג נעשה בקפדנות רבה. השוקולד הממותג הנמסר ללקוח הנו ברמת גימור גבוהה ביותר, זאת הודות לשימוש בטכניקה הייחודית של LOGOCHOCO אשר מאפשרת את העתקת הלוגו שלך אל תוך השוקולד בחדות ואיכות הגבוהות בעולם.

לוחיות שוקולד ממותג הן דרך מקורית, מעניינת ונועזת לצרוב את אותך ואת המוצר שלך בתודעתו של לקוח פוטנציאלי. שוקולד ממותג מוכר וידוע בעולם מזה מספר שנים כאמצעי שיווקי אם כי נעשה בו שימוש בסיטואציות נוספות כגון אירועים עם עובדים, לקוחות או ספקים ואפילו באירועים שאינם עסקיים כמו חתונה או בר מצווה.

מה זה שוקולד ממותג?

שוקולד ממותג הנו שוקולד הנושא את הלוגו שלך. הצורה הברורה והנכונה ביותר להציג לוגו היא על גבי משטח ישר אשר יבליט את הלוגו היטב. לוחיות שוקולד הנן, כפי ששמן יותר מרומז, לוחיות עשויות שוקולד הנושאות את לוגו החברה שלך. חשיבות רבה נודעת לאיכות השוקולד בו נעשה שימוש שכן שימוש בשוקולד מאיכות ירודה ישדר ללקוח מסר שאינך מעוניין להעביר. לפיכך מיוצרות לוחיות השוקולד משוקולד בלגי משובח (CALLEBAUT) המיובא לארץ בצורתו הגולמית ומעובד במפעל השוקולד של חברת לוגו-שוקו לצורה של לוחיות שוקולד.
חברת לוגו-שוקו מחזיקה בפטנט ייחודי המאפשר לה לספק איכות הטבעה באיכות מושלמת ללא בועיות אויר וללא עיוותים כך שהמוצר המתקבל הנו בסטנדרט שונה וגבוה מהמצוי בשוק. איכות ההעתקה הנה מושלמת והלוגו מתקבל בדיוק כפי שרצית. ניתן גם להוסיף ברכה, הקדשה או כיתוב אחר על הלוחית ולהעביר מסרים שיווקיים נוספים.

יצירת קשר

בקשה להצעת מחיר